Rollprint - systemy identyfikacji towarów

Termiczne drukarki etykiet

W dzisiejszych czasach każdy produkt trafiający na rynek wymaga łatwej i sprawnej personalizacji. Proces identyfikacji  wymaga lokowania na produkcje zmiennych danych takich jak: nazwa produktu, skład, kod kresowy, data przydatności etc. w miejscu pakowania lub sprzedaży.    

 

Niezależnie od zamawianego nakładu, druk etykiet ze zmienną zawartością jest kosztowny ze względu na czas produkcji  i koszty przygotowalni poligraficznej (matryce drukowe).Często owe koszty przewyższają wartość wykonanych etykiet wiec zamawiane nakłady są o wiele większe niż potrzeby klienta.    

 

Odpowiedz na wspomniane problemy znajdujemy w zastosowaniu drukarki termicznej / drukarki termotransferowej do zadruku etykiet. Urządzenia te przeznaczone są do wydruku dowolnego tekstu, grafiki oraz kodu kreskowego na nośniku jakim jest etykieta.

 

Firma Rollprint chcąc zapewnić kompleksową obsługę swoim klientom, dysponuje szeroką ofertą urządzeń i materiałów eksploatacyjnych. Naszych klientów otaczamy troskliwą opieką, doradzając w wyborze optymalnego dla Państwa potrzeb urządzenia, oferując zawsze najatrakcyjniejsze ceny, zapewniając sprawną instalacje, szkolenie oraz serwis.   

___________________________________________________________________________________________________

 

► Drukarka termiczna a drukarka termotransferowa? Jakie są różnice? 

 

Dziś większość dostępnych urządzeń, bez względu na to czy mowa o drukarkach termicznych / drukarkach termotransferowych stacjonarnych, biurowych przez przemysłowe na wysokowydajnych kończąc, drukują w obu trybach.  Od nas użytkowników zależy w którym trybie będziemy chcieli pracować.  

 

W przypadku druku termicznego konieczne jest użycie etykiet termicznych wykonanych na bazie termoczułego papieru, który pod wpływem wydzielanego ciepła powoduje powstanie określonego nadruku. Drukarki termiczne oraz materiały eksploatacyjne znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

 

W przypadku druku metodą termotransferową możliwe jest użycie różnego rodzaju materiałów tj. papier, folia czy tekstylia. Nadruk uzyskiwany jest dzięki przeniesieniu barwnika z taśmy termotransferowej bezpośrednio na etykietę. Drukarki termotransferowe oraz materiały eksploatacyjne znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

 ___________________________________________________________________________________________________

 

► Etykiety do drukarki? Jakie wybrać?Czy każde pasują?

 

 

Bardzo ważne aby etykiety do drukarki wykonała firma mająca doświadczenie w druku etykiet samoprzylepnych na roli i we współpracy etykiet z drukarką. Kompatybilność etykiet z urządzeniem wbrew pozorom nie jest do końca oczywisty, i często wymaga odpowiedniego przygotowania projektu lub/i konfiguracji samego urządzenia.

 

 

Szczególnie kłopotliwe zdarzają się etykiety do drukarki z kolorowym nadrukiem, które oszukują czujnik wykrycia przerwy między nimi. Etykiety do drukarki mogą być pozornie dobrze wydrukowane pod względem technicznym, estetycznym lecz powstają problemy na poziome konfiguracji urządzenia.

 

_________________________________________________________________________

 

*CHCESZ KUPIĆ ETYKIETY, URZĄDZENIE, KALKI etc., MASZ PROBLEM TECHNICZNY, POTRZEBUJESZ PORADY, ZADZWOŃ DO NAS:  (22) 750 74 34  

 _________________________________________________________________________

 

 

 
NAWIJAK IKONA
Nawijaki


oprogramowanie
Oprogramowanie


APLIKATOR ikona
Aplikatory ręczne


drukarki
Drukarki


Rzetelna Firma