Rollprint - systemy identyfikacji towarów

 

Banderole do banknotów

Opaski w rolkach do banderolownicy


Banderola w rolce przeznaczona jest do stosowania w urządzeniach automatycznie banderolujących banknoty w tzw."paczki". Produkt wykonany jest z  najwyższej jakości materiału dającego możliwość zamknięcia opaski metodą zgrzewu termicznego.


Jedną z głównych cech banderoli naszej firmy obok wytrzymałości , jest zastosowanie materiału bezpyłowego dzięki czemu znacznie zwiększa się żywotność urządzeń w których pracują. 

 

W naszej ofercie posiadamy:
 

Standardowe opaski  do banderolowania banknotów np. PLN. Treść oraz kolor nadruku wykonana jest zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Narodowego Banku Polskiego.


 Standardowe opaski  do banderolowania banknotów np. PLN, z możliwością wykonania indywidualnego nadruku np. z nazwą banku / sortowni, logo itp.


► Niestandardowe banderole w rolce z możliwością wykonania zupełnie indywidualnego nadruku np. nazwa firmy, produktu, treści reklamowej, logo itp.


 Banderole czyste(bez zadruku).

 

Standardowo  nasze banderole mają 40mm (szer.) X  150mb (dł.), natomiast wykonamy każdy rodzaj banderoli o dowolnych rozmiarach (szerokość, długość) dostosowany do indywidualnych parametrów maszyny w której będą pracowały.


ikona
Papiery do
rolomatów


ikona banderole
Banderole do banknotów


Rzetelna Firma