Rollprint - systemy identyfikacji towarów

Rollprint s.c

ul. Techniczna 2
05-500 Piaseczno
(22) 439 03 73-74,
608 34 32 08
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Misja naszej drukarni

 

Od momentu powstania drukarni Rollprint s.c. w 1989 r. misją firmy stało się maksymalne zaangażowanie całego zespołu w realizację nawet najbardziej wymagających zamówień z uwzględnieniem najwyższych standardów jakościowych na każdym etapie produkcji.

 

Każdy klient naszej firmy od małych prywatnych odbiorców po wielkie koncerny jest traktowany z taka samą pieczołowitością, troską i dbałością dzięki czemu filarem naszej produkcji są zlecenia od wieloletnich i lojalnych partnerów, którzy wiedzą iż u nas mają zapewnioną najwyższą jakość (certyfikowane materiały, nowoczesny park maszynowy) przy zachowaniu najniższych cen na rynku.

 

 

Co nas wyróżnia?


■ Doświadczenie:  Nasi  pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej dzięki czemu doradzą Państwu najlepsze rozwiązania na każdym etapie wdrożenia nowego opakowania produktu lub polepszenia istniejącego oraz optymalizacji i zmniejszenia ich kosztów.


■ Profesjonalizm:  W naszą pracę wkładamy nie tylko profesjonalną wiedzę i doświadczenie, lecz również serce. Dzięki temu nasi Klienci chętnie do nas wracają.


■ Skuteczność:  Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się w najwyższym stopniu spełnić oczekiwania Klienta. Staramy się, aby współpraca z nami była dla klientów maksymalnie komfortowa. Cechuje nas wysoka skuteczność i szybkość w działaniu, terminowość i słowność.


■ Jasne zasady:  Klient po zapoznaniu się z ofertą wie, ile produkt będzie kosztować i jak będzie wykonany. Nie umieszczamy w umowach żadnych kosztów ukrytych . Nasze działania na każdym etapie cechuje pełna klarowność.

Rzetelna Firma