Rollprint - systemy identyfikacji towarów

Etykiety samoprzylepne

Drukarnia etykiet Rollprint s.c jest jednym z producentów o najdłuższych korzeniach działalności na rynku etykiet w Polsce. To uznana i  sprawdzona marka która daje swoim klientom gwarancje jakości, terminowości oraz stabilności.

 

Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu możemy za proponować Państwu etykiety samoprzylepne najwyższej jakości na roli, o dowolnym kształcie i kolorystyce. Możecie Państwo wybrać odpowiadający wam rodzaj etykiety z pośród szerokiej oferty rozwiązań, z różnego rodzaju nadrukiem wielokolorowym lub bez nadruku na papierach, foliach, materiałach specjalnych.

 

Prowadzimy fachowe doradztwo przy wdrażaniu nowych produktów dzięki czemu dopasowujemy projekt, materiał i rodzaj druku do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Standardowo rozmiary etykiet oznacza się wg wzoru: szerokość (A) x wysokość (B). Parametry te oznaczają wymiary etykiety a nie wymiary taśmy podkładowej. Taśma jest zawsze szersza o 3 do 4 mm.

 

etykiety

 

Do produkcji etykiet samoprzylepnych stosowane są standardowo cztery rodzaje klejów:

 

Klej akrylowy – najpowszechniej stosowany klej o dobrej przyczepności.

 

Klej odlepny – klej akrylowy nie pozostawiający śladu na powierzchni po odklejeniu.

 

Klej kauczukowy – o bardzo dobrej przyczepności, stosowany głównie na powierzchniach chropowatych i szorstkich.

 

Klej kauczukowy (do głębokiego mrożenia) – podobnie jak standardowy klej kauczukowy, stosowany na chropowatych i szorstkich powierzchniach; aplikowany w temperaturze nie wyższej niż – 5o C.
etykiety dla piekarni
Branża piekarnicza


kosmetyczne etykiety
Branża kosmetyczna


branża mięsna
Branża mięsna


Ikona termiczne
Termiczne


ikona logistyczne
Magazynowe


ikona termotransferowe
Termotransferowe


Rzetelna Firma